E nevoie urgenta de mijloc transport pentru ajutoare sinistrati

P.S. REZOLVAT INTRE TIMP !

AVEM NEVOIE URGENT DE UN MIJLOC DE TRANSPORT – un camion ceva sau cateva masini
pentru a duce AJUTOARE CATRE SINISTRATII DIN MOLDOVA.

stiti pe cineva cu o firma de transport sau o masina mare care poate ajuta in acest sens ?

avem deja sute de saci stransi cu lucrusoare pentru copii si adulti, inclusiv paturi si plapumi,
si trebuie sa-i ducem urgent, pentru ca locatia unde sunt acum trebuie eliberata urgent

LOCATIA LOR : Calea Giulesti, nr. 456, sector 6, Bucuresti

PUNCT REPER : capatul tramvaiului 44

CONTACT : OANA MONICA NAE 0721 313 736.

5 comments

  1. Propun:
    Crucea Roşie Română
    Anca Zaharia, director Comunicare, tel: 0748 238 014
    Nadia Lazar, coordonator media, tel: 0748 238 024
    http://www.crucearosie.ro/news/53/34.html
    Sau:
    Presedinte
    Mihaela GEOANA
    Email: presedinte@crucearosie.ro
    Director general
    Radu POP
    Tel: 021 317 40 52
    Email: radu.pop@crucearosie.ro
    crr@crucearosie.ro
    Secretariat
    Iulia Sandu
    Tel.: +40 21 317 60 06
    E-mail: iulia.sandu@crucearosie.ro
    Manager Proiect Prevenire Dezastre
    Cristina Popa
    Tel: +40 021 317 60 06
    Email: cristina.popa@crucearosie.ro
    Social
    Iuliana Ghidu
    Tel: +40 21 317 60 06 int. 104
    E-mail: iuliana.ghidu@crucearosie.ro
    Relatii Internationale
    Grigore Victoria
    Tel: +40 21 317 60 06
    E-mail: crr@crucearosie.ro
    Drept International Umanitar
    Anca Zaharia
    Tel.: +40 21 317 60 06 int. 143
    E-mail: anca.zaharia@crucearosie.ro
    Tineret
    Andreea Furtuna
    Tel: +40 21 317 60 06 int. 117
    E-mail: tineret@crucearosie.ro
    andreea.furtuna@crucearosie.ro
    Sanatate
    Victoria Mihaescu
    Tel: +40 21 317 60 06 int. 122
    E-mail: sanatate@crucearosie.ro
    victoria.mihaescu@crucearosie.ro
    Asistent proiecte si colectare fonduri
    Ina Vasiliu
    Tel: +40 021 317 60 06
    Email: ina.vasiliu@crucearosie.ro
    Administrativ
    Cristian Negoi
    Tel: +40 21 317 60 06 int 150
    E-mail: cristian.negoi@crucearosie.ro
    Economic
    Viorica Popa
    Tel: +40 21 317 60 06 int. 155
    E-mail: viorica.popa@crucearosie.ro
    Comunicare si Relatii Publice
    Nadia Lazar
    Tel: +40 21 317 60 06 int. 147
    E-mail: comunicare@crucearosie.ro
    .
    http://www.crucearosie.ro/contact.html
    .
    Altfel nu cred că se poate, am văzut pe cineva din Timişoara în aceeaşi situaţie, nimeni nu oferea transport.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s